Relacja z Hair & Beauty Fair 2019

Festiwal fryzjerski Hair & Beauty Fair 2019. Katowice, MCK.

Jedno z największych wydarzeń Świata Fryzjerskiego i Branży Beauty już za nami. Dziękujemy Wam za tak ciepłe przyjęcie naszego produktu Nano Silver Aerosol Sanitizer. Nie spodziewaliśmy się tak pozytywnego odbioru i ogromnego zainteresowania produktem- jest nam niezmiernie miło!

Bardzo dobrze było skonfrontować Wasze oczekiwania i uwagi dotyczące branży fryzjerskiej i branży kosmetycznej- pozwoli nam to tak działać, aby w przyszłości przy następnych projektach spełnić Wasze oczekiwania nie w 100%, ale w 200%! Najważniejsza jest dla nas jest satysfakcja naszych Klientów, a dzięki udziałowi w Targach i rozmowach właśnie z Wami, wpadło nam do głowy kilka nowych pomysłów, które postaramy się już wkrótce zrealizować :).

Podczas targów organizator zapewnił mnóstwo aktrakcji, pokazy fryzjerskie, konkursy, występy artystyczne i nie tylko. Jeśli czujecie niedosyt, zajrzyjcie TUTAJ.

To był naprawdę intensywny weekend, dlatego w międzyczasie zapraszamy do galerii zdjęć oraz obejrzenia filmu promocyjnego Nano Silver Aerosol Sanitizer