O produkcie

Nano Silver Aerosol Sanitizer

Jest to preparat biobójczy z drobinkami srebra służący do dezynfekcji powierzchni, przedmiotów i materiałów, które nie mają kontaktu z żywnością. Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze, co zostało potwierdzone niezależnymi badaniami (m.in. “Badania własności przeciwdrobnoustrojowej”, Sprawozdanie ITA-TEST nr B- 45318/25173/15 oraz “Ocena wirusobójczego działania produktu” przeprowadzona przez Zakład Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny).

Powłoka antybakteryjna. Deodoryzacja.

Cząsteczki srebra są znane przede wszystkim ze swojego działania dezodoryzującego i bakteriobójczego. Ze względu na swoje mikroskopijne rozmiary, podczas użycia preparatu Nano Silver Aerosol Sanitizer, drobinki srebra wnikają w odkażaną powierzchnię, wszelkie szpary, dziury, pęknięcia oraz zarysowania i uniemożliwiają ponowne namnażanie się mikroorganizmów.  

Ta cecha produktu sprawia, że przewyższa on inne, krótko działające preparaty do dezynfekcji. Jeśli ponownie dojdzie do kontaktu drobnoustrojów z wcześniej odkażaną powierzchnią,  mikroorganizmy niczym niehamowane mogą ponownie się namnażać, tym bardziej, jeśli zabieg był wykonany niestarannie. W przypadku naszego produktu, srebro pozostaje na odkażanej powierzchni i działa długotrwale, nawet 14 dni po zastosowaniu!

Dzięki wygodnej postaci aerozolu preparat ten umożliwia łatwą i szybką aplikację na duże powierzchnie, a profesjonalna dysza rozpyłowa dba o równomierne i oszczędne krycie preparatem bez zacieków i kropelek.

Ogromną zaletą jest to, że preparat można aplikować trzymając puszkę pod każdym kątem (nawet do góry nogami!), a dysza nie bedzie zatykać się, jak ma to miejsce w przypadku większości produktów aerozolowych. Dzięki zaawansowanemu technologicznie opakowaniu typu BOV jesteśmy w stanie dotrzeć i zaaplikować preparat nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. 

0 %
Zadowolonych klientów

Nano Silver Aerosol Sanitizer nie wykazuje właściwości drażniących ani uczulających, o czym świadczą przeprowadzone badania dermatologiczne testem kontaktowym półotwartym na grupie ochotników. Warto zaznaczyć, że wszystkie osoby zgłaszały występowanie różnego rodzaju reakcji niepożądanych na niektóre kosmetyki i płyny myjące, natomiast 65% badanych to osoby z dodatnim wywiadem w kierunku alergii lub atopii. U żadnej z badanych osób nie stwierdzono dodatnich odczynów.  Nano Silver Aerosol Sanitizer spełnia wymagania testu zgodności ze skórą (Skin Compatibility Test).

Zastosowanie

Do użytku profesjonalnego

Dezynfekcja przedmiotów, wyposażenia, powierzchni i urządzeń sanitarnych w szpitalach, przychodniach, gabinetach dentystycznych, lecznicach weterynaryjnych, domach opieki, salonach tatuażu, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, solariach, klubach fitness, gabinetach masażu, hotelach, restauracjach, pracowniach komputerowych, wypożyczalniach obuwia sportowego, butów narciarskich itp. Wygodna forma aerozolu pozwala na szybką aplikację, bez konieczności przecierania poweirzchni szmatką. 

Do użytku domowego

Odkażanie i dezynfekcja blatów, klamek, włączników światła, telefonów komórkowych, drobnych przedmiotów codziennego użytku. Ponadto dezynfekcja obuwia, akcesoriów sportowych, motorowych, rowerowych, narciarskich, kasków, rękawic, legowisk zwierząt, ścian, mebli, foteli, tkanin, tapicerek, zasłon, materacy, kafelek, wykładzin, dywanów, fug, toalet- wszędzie tam, gdzie istnieje zwiększone ryzyko kontaktu z mikroorganizmami. Niezastąpiony w każdym gospodarstwie domowym. 

Zapach produktu może się różnić w zależności od partii. W żaden sposób nie wpływa to na skuteczność czy też działanie preparatu. Jest to  zjawisko naturalne. 

Powłoka antybakteryjna. Deodoryzacja.
Nanosrebro_dezynfekcja_czyszczenie_dezodoryzacja
Nano Silver Aerosol Sanitizer